Zaznacz stronę

Serdecznie Witamy na naszej stronie internetowej !

Gościniec Eden jest położony w pobliżu lasu, w którym znajdziecie Państwo wiele ścieżek rowerowych i pieszych oraz szlak turystyczny. Możliwe są również wyprawy wodne po malowniczym jeziorze, odkrywanie miejsc nieznanych, przepiękne wschody i zachody słońca na tle jeziora i lasu pozostawią na zawsze niezapomniane wrażenia.

W odległości 30m. jest sklep spożywczy, przystanek autobusowy 10m, potok z wodospadem. Pavlova Ves umieszczona jest w dolinie i jej panoramę tworzą Wysokie i Zachodnie Tatry, Chocske góry na północy, Niskie Tatry na południu, Velka Fatra na zachodzie oraz Popradska kotlina na wschodzie. Nasza okolica obfituje w możliwości ciekawego i aktywnego wypoczynku. Znajdą się Państwo w samym centrum sportowego, krajoznawczego i kulturalnego regionu Liptov w przepięknej dolinie Liptowskiej Mary(jezioro)malowniczo otoczonej górskimi łańcuchami Tatr wysokich i niskich. Mówimy po polsku i służymy Państwu pomocą w wyborze ciekawych miejsc jak i w propozycjach aktywnego spędzania wolnego czasu.

Gościniec Eden jest doskonałym miejscem  dla wypoczynku dzieci i młodzieży. Zabezpieczony, ogrodzony teren, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica duży ogród pozwalają najmłodszym na   doskonałą zabawę pod okiem rodziców wygodnie wypoczywających w pobliżu. W przypadku niepogody do Państwa dyspozycji jest nasza stodoła (przerobiona na przytulne socjalne pomieszczenie), piłkarzyki, bilard, dart, gry holenderskie, trampolina itd. Nawet w deszczowy dzień istnieje możliwość grilowania pod dachem.

Dysponujemy również dużym ogrodem, w którym jest możliwość przyjemnego i kameralnego spędzania czasu np:

  • grill, ognisko, plac zabaw dla dzieci, gry zespołowe, piknik
  • dla naszych najmłodszych gości huśtawki, slizg i piaskownica.
  • zadaszony taras pod którym możesz mile spędzić czas w deszczowe dni
  • do dyspozycji gości są meble ogrodowe, grill oraz miejsce dopalenia ogniska.
  • Z domu wychodzi się prosto do sadu i na łąki, już za progiem można zacząć górską wędrówkę

edeneden2